;

Celular nokia c5-06

(0 Vleresime)

16,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Marka NOKIA Modeli C5-06 Ekrani 3.2'' Rezolucioni (360 x 640) Teknologjia 2G Karta 1 SIM Tipi i Kartes Mini SIM Sistemi Symbian OS 9.4 Procesori --- RAM 128 MB Memorie 256 MB Kamera Primare 2 MP Kamera Frontale Jo Bateria 1000 mAh Radio FM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Marka NOKIA Modeli C5-06 Ekrani 3.2'' Rezolucioni (360 x 640) Teknologjia 2G Karta 1 SIM Tipi i Kartes Mini SIM Sistemi Symbian OS 9.4 Procesori --- RAM 128 MB Memorie 256 MB Kamera Primare 2 MP Kamera Frontale Jo Bateria 1000 mAh Radio FM

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.