;

Aksesore per PS5

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtes vertikal për PS5 Digital Edition/UHD. Mbani të organizuar paisjen tuaj për PS5, leva me valë dhe lojërat. Ngarkoni gjithashtu levat tuaja dhe shpërndani nxehtësinë për tastierën tuaj. Mbështetja për PS5 mund të ngarkojë deri në 2 leva njëkohësisht.Me ventilatorë ftohës me shpejtësi të lartë, efikasitet të lartë dhe dizajn me zhurmë të ulët.Me një mbajtëse për ruajtjen e kutisë së diskut të lojës, mund të ruajë 8 kuti disqe lojërash.Materiali: ABS.Madhësia: përafërsisht 22.2x26.1x4.7cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #114785

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtes vertikal për PS5 Digital Edition/UHD. Mbani të organizuar paisjen tuaj për PS5, leva me valë dhe lojërat. Ngarkoni gjithashtu levat tuaja dhe shpërndani nxehtësinë për tastierën tuaj. Mbështetja për PS5 mund të ngarkojë deri në 2 leva njëkohësisht.Me ventilatorë ftohës me shpejtësi të lartë, efikasitet të lartë dhe dizajn me zhurmë të ulët.Me një mbajtëse për ruajtjen e kutisë së diskut të lojës, mund të ruajë 8 kuti disqe lojërash.Materiali: ABS.Madhësia: përafërsisht 22.2x26.1x4.7cm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.