;

Fishe Aux-Iphone

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Fishe Aux Iphone Mcdodo,Ideale per te luajtur muzike nga telefoni juaj celular! Ka fish 3.5 mm ne te dy anet, mund te lidhe pajisje te ndryshme zanore etj.Ngjyra e kabullit e zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #114776

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Fishe Aux Iphone Mcdodo,Ideale per te luajtur muzike nga telefoni juaj celular! Ka fish 3.5 mm ne te dy anet, mund te lidhe pajisje te ndryshme zanore etj.Ngjyra e kabullit e zeze.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.