;

Fishe Aux Type-C

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Fishe Aux Type-C Mcdodo me kod: Ca-082,Ideale per te luajtur muzike nga telefoni juaj celular! Ka fish 3.5 mm ne te dy anet, mund te lidhe pajisje te ndryshme zanore si kartat e zerit te PC, mp3, altoparlantet, etj.Ngjyra e kabullit e zeze.Gjatesia:1.2m.
Sasia
Raporto

Kodi: #114775

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Fishe Aux Type-C Mcdodo me kod: Ca-082,Ideale per te luajtur muzike nga telefoni juaj celular! Ka fish 3.5 mm ne te dy anet, mund te lidhe pajisje te ndryshme zanore si kartat e zerit te PC, mp3, altoparlantet, etj.Ngjyra e kabullit e zeze.Gjatesia:1.2m.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.