;

Power bank Moxom

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Power bank Moxom me kod:MX-PB55, bateri portative vjen me nje dizajn teper praktik ne ngjyre te zeze, i cili ju lejon te ngarkoni kudo celularin tuaj, tabletin dhe çdo pajisje tjeter portative.Mbeshtet teknologjine e ngarkimit te shpejte.Kapaciteti i baterise: 30000mAh 2.4A.Bateri litiumi-polimer.Ndërfaqja: micro-USB, Type-C.
Sasia
Raporto

Kodi: #114768

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Power bank Moxom me kod:MX-PB55, bateri portative vjen me nje dizajn teper praktik ne ngjyre te zeze, i cili ju lejon te ngarkoni kudo celularin tuaj, tabletin dhe çdo pajisje tjeter portative.Mbeshtet teknologjine e ngarkimit te shpejte.Kapaciteti i baterise: 30000mAh 2.4A.Bateri litiumi-polimer.Ndërfaqja: micro-USB, Type-C.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.