;

Power Bank Moxom

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Power bank Moxom me kod:MX-PB101 bateri portative vjen me nje dizajn teper praktik ne ngjyre te zeze, i cili ju lejon te ngarkoni kudo celularin tuaj, tabletin dhe çdo pajisje tjeter portative.Mbeshtet teknologjine e ngarkimit te shpejte.Vjen dy porta hyrese USB & te tipit -C: 5V-2.4A dalje USB1/2: 5V-2.4A..Kapaciteti i baterise: 20000mAh
Sasia
Raporto

Kodi: #114767

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Power bank Moxom me kod:MX-PB101 bateri portative vjen me nje dizajn teper praktik ne ngjyre te zeze, i cili ju lejon te ngarkoni kudo celularin tuaj, tabletin dhe çdo pajisje tjeter portative.Mbeshtet teknologjine e ngarkimit te shpejte.Vjen dy porta hyrese USB & te tipit -C: 5V-2.4A dalje USB1/2: 5V-2.4A..Kapaciteti i baterise: 20000mAh

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.