;

Smart Watch H6

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smart Watch me model: H6 Laxasfit,Eleganca me ngjyrë gold: Moda takon funksionin me përfundimin luksoz të orës në ngjyrë gold, duke e bërë atë një aksesor elegant për çdo veshje.Ekrani elegant me prekje: Shijoni navigimin e lehtë përmes statistikave tuaja të fitnesit me një ekran me prekje reaguese.Sistemi operativ i pajtueshëm:Android, iOS - Apple.Ekrani me prekje, i papërshkueshëm nga uji.Ora kryen disa funksione te ndryshme:Gjurmues fitnesi, monitor gjumi, Spo2, rikujtues mesazhe me tekst, hapamator, njoftime, monitor i rrahjeve të zemrës, kontrollues muzikor, alarm, gjurmues hapash, numërues i kalorive të djegura, termometër, njoftime inteligjente, rikujtues cikli menstrual, kontroll muzikor, telekomandë Kamera e kontrollit, 24 sporte, parashikimi i motit, barometri, sensori i oksigjenit në gjak,Madhësia e kasës:20 mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #114760

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Smart Watch me model: H6 Laxasfit,Eleganca me ngjyrë gold: Moda takon funksionin me përfundimin luksoz të orës në ngjyrë gold, duke e bërë atë një aksesor elegant për çdo veshje.Ekrani elegant me prekje: Shijoni navigimin e lehtë përmes statistikave tuaja të fitnesit me një ekran me prekje reaguese.Sistemi operativ i pajtueshëm:Android, iOS - Apple.Ekrani me prekje, i papërshkueshëm nga uji.Ora kryen disa funksione te ndryshme:Gjurmues fitnesi, monitor gjumi, Spo2, rikujtues mesazhe me tekst, hapamator, njoftime, monitor i rrahjeve të zemrës, kontrollues muzikor, alarm, gjurmues hapash, numërues i kalorive të djegura, termometër, njoftime inteligjente, rikujtues cikli menstrual, kontroll muzikor, telekomandë Kamera e kontrollit, 24 sporte, parashikimi i motit, barometri, sensori i oksigjenit në gjak,Madhësia e kasës:20 mm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.