;

Kufje Cat

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje kaq te bukura me vesh me kod: XO-BE38,Vijne me dizajnin perfekt i cili qendron kompakt me veshin. Kufje me Wireless i cili ben te mundur nje lidhje me praktike,zeri qe del ne kufje eshte teper i qarte dhe i paster.Te rehatshme dhe praktike per perdorim te gjate te tyre.Bluetooth:5.1.Vjen me një bateri të integruar të litiumit me kapacitet të madh 400 mAh që mund të përdoret për afërsisht 12 orë kur dëgjoni muzikë (drita e fikur). Kur dëgjoni muzikë ndërsa drita pulson, ajo mund të përdoret për rreth 6 orë me një karikim të vetëm. Koha e karikimit është vetëm 2 orë. Karikohet lehtë me kabllon mikro USB të përfshirë.
Sasia
Raporto

Kodi: #114758

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kufje kaq te bukura me vesh me kod: XO-BE38,Vijne me dizajnin perfekt i cili qendron kompakt me veshin. Kufje me Wireless i cili ben te mundur nje lidhje me praktike,zeri qe del ne kufje eshte teper i qarte dhe i paster.Te rehatshme dhe praktike per perdorim te gjate te tyre.Bluetooth:5.1.Vjen me një bateri të integruar të litiumit me kapacitet të madh 400 mAh që mund të përdoret për afërsisht 12 orë kur dëgjoni muzikë (drita e fikur). Kur dëgjoni muzikë ndërsa drita pulson, ajo mund të përdoret për rreth 6 orë me një karikim të vetëm. Koha e karikimit është vetëm 2 orë. Karikohet lehtë me kabllon mikro USB të përfshirë.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.