;

Azeada Powerbank

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Azeada Powerbank me kod:PD-92,sherben per te karikuar disa pajisje te ndryshme ne te njejten kohe duke ju kursyer kohe dhe hapesire.Kapaciteti i baterise:10000mAh.Tensioni i hyrjes: 5V-2.1A.Ndërfaqja e karikimit: Lightning, Lloji C, Micro USB.Madhësia: 36*23*22.5 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #114756

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Azeada Powerbank me kod:PD-92,sherben per te karikuar disa pajisje te ndryshme ne te njejten kohe duke ju kursyer kohe dhe hapesire.Kapaciteti i baterise:10000mAh.Tensioni i hyrjes: 5V-2.1A.Ndërfaqja e karikimit: Lightning, Lloji C, Micro USB.Madhësia: 36*23*22.5 cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.