;

Smart Watch i8 Pro Max

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smart Watch i8 Pro Max sherben per te kryer disa funksione sic jane: mat hapat, rrahjet e zemrës,rikujton mesazhin, telefonuesin, vrapimin, alarmi, fole kërcimi, moti, gjumi, kërkimi, muzika, rivendosja, stili i menysë, ora e kamerës etj.Madhësia e ekranit: 1.80? LCD.Kapaciteti i baterisë: 280 mAh.Versioni i Bluetooth: 5.2. Kërkesat për pajisje: IOS 9.0 dhe më lart Android 5.0 dhe më lart.
Sasia
Raporto

Kodi: #114747

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Smart Watch i8 Pro Max sherben per te kryer disa funksione sic jane: mat hapat, rrahjet e zemrës,rikujton mesazhin, telefonuesin, vrapimin, alarmi, fole kërcimi, moti, gjumi, kërkimi, muzika, rivendosja, stili i menysë, ora e kamerës etj.Madhësia e ekranit: 1.80? LCD.Kapaciteti i baterisë: 280 mAh.Versioni i Bluetooth: 5.2. Kërkesat për pajisje: IOS 9.0 dhe më lart Android 5.0 dhe më lart.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.