;

Smart Watch G.L 8 LaxasFit

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smart Watch G.L 8 LaxasFit sherben per te kryer disa funksione te ndryshme sic jane: mat rrahjet e zemres(10min),kalorite,oksigjenin ne gjak,mat distancen.monitoron gjumin tuaj 24h etj.Funksionet e telefonatave: BT calls, call records,contacts.Ju rikujton per thirrjet,mesazhet,alarmin,low battery dhe water reminder.Bateria:320mAh.Madhesia e ekranit: 2.01 inch.Bluetooth:5.0. Memorje: 128mb.Jetegjatesia e baterise: 5-15 dite.Koha e karikimit:2.5 ore.
Sasia
Raporto

Kodi: #114745

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Smart Watch G.L 8 LaxasFit sherben per te kryer disa funksione te ndryshme sic jane: mat rrahjet e zemres(10min),kalorite,oksigjenin ne gjak,mat distancen.monitoron gjumin tuaj 24h etj.Funksionet e telefonatave: BT calls, call records,contacts.Ju rikujton per thirrjet,mesazhet,alarmin,low battery dhe water reminder.Bateria:320mAh.Madhesia e ekranit: 2.01 inch.Bluetooth:5.0. Memorje: 128mb.Jetegjatesia e baterise: 5-15 dite.Koha e karikimit:2.5 ore.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.