;

Ore inteligjente T900 Ultra 2, 49 mm

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Ore inteligjente T900 Ultra 2,Vjen me disa funksione te ndryshme si: lojëra, kujtesë për ujin e pijshëm,matje oksigjeni në gjak, modalitet sportiv (vrapim në natyrë, ecje, ngjitje malore, vrapim në ambiente të mbyllura), matje rrahje zemre, rikujtues mesazhesh, kalendar, Facebook, aplikacioni i shikimit, Twitter, kalkulator, regjistri i thirrjeve, shtytje SMS, muzikë Bluetooth , monitorimi, numërimi i hapave, fotografimi në distancë, ora me zile, cilësimet, Siri, gjetja e telefonit, telefonimi, presioni i gjakut, stili i shumë menuve, ngrini dorën për të ndezur ekranin.Madhesia e ekranit: Ekrani 2,19 inç. I papërshkueshëm nga uji IP67.Bateria 200 mAh.Përdorimi normal 5-7 ditë.Trupi material: Aliazh zinku+ABS.Sistemi i përputhshëm IOS 9.0 e lart, Android 5.0 e lart.
Sasia
Raporto

Kodi: #114744

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ore inteligjente T900 Ultra 2,Vjen me disa funksione te ndryshme si: lojëra, kujtesë për ujin e pijshëm,matje oksigjeni në gjak, modalitet sportiv (vrapim në natyrë, ecje, ngjitje malore, vrapim në ambiente të mbyllura), matje rrahje zemre, rikujtues mesazhesh, kalendar, Facebook, aplikacioni i shikimit, Twitter, kalkulator, regjistri i thirrjeve, shtytje SMS, muzikë Bluetooth , monitorimi, numërimi i hapave, fotografimi në distancë, ora me zile, cilësimet, Siri, gjetja e telefonit, telefonimi, presioni i gjakut, stili i shumë menuve, ngrini dorën për të ndezur ekranin.Madhesia e ekranit: Ekrani 2,19 inç. I papërshkueshëm nga uji IP67.Bateria 200 mAh.Përdorimi normal 5-7 ditë.Trupi material: Aliazh zinku+ABS.Sistemi i përputhshëm IOS 9.0 e lart, Android 5.0 e lart.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.