;

Verbatim GPS (Apple Find My)

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Verbatim My Finder është një pajisje gjurmuese që funksionon ekskluzivisht me Find My App të Apple. Thjesht bashkëngjitni My Finder me çdo artikull që ju duhet të mbani gjurmët dhe mund ta lokalizoni artikullin përmes Find My App në iPhone, iPad dhe MacBook tuaj.Çelësat, çantat dhe sendet e tjera me vlerë mund ti gjeni tashme mjaft lehte me ane te ketij Gps.E pajisur me një bateri litiumi, shijoni mbi 12 muaj jetëgjatësi të baterisë - nuk ka nevojë për ndryshime të shpeshta të baterisë. Me mbrojtjen IP66, My Finder është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit për qëndrueshmëri.Alarmi: sinjalizues i integruar (60dB në 25cm përafërsisht) Përmasat e produktit: 40,8 x 40,8 x 11,7 mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #114743

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Verbatim My Finder është një pajisje gjurmuese që funksionon ekskluzivisht me Find My App të Apple. Thjesht bashkëngjitni My Finder me çdo artikull që ju duhet të mbani gjurmët dhe mund ta lokalizoni artikullin përmes Find My App në iPhone, iPad dhe MacBook tuaj.Çelësat, çantat dhe sendet e tjera me vlerë mund ti gjeni tashme mjaft lehte me ane te ketij Gps.E pajisur me një bateri litiumi, shijoni mbi 12 muaj jetëgjatësi të baterisë - nuk ka nevojë për ndryshime të shpeshta të baterisë. Me mbrojtjen IP66, My Finder është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit për qëndrueshmëri.Alarmi: sinjalizues i integruar (60dB në 25cm përafërsisht) Përmasat e produktit: 40,8 x 40,8 x 11,7 mm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.