;

Koke karikuesi Verbatim org 35w

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Karikuesi i murit 35W GaN i Verbatim kombinon një portë USB-C PD 35W dhe një portë USB-A QC 3.0 në një dizajn të shkëlqyeshëm. Ideale për zyrë, shtëpi ose udhëtime për të fuqizuar tabletin, smartfonin, pajisjet e lojërave dhe më shumë.Mbështet karikimin e deri në 2 pajisje në të njëjtën kohë me një fuqi totale maksimale prej 35 W.E pajisur me 1 x USB-C® PD 3.0 deri në 35 W dhe 1 x USB-A QC 3.0 deri në 18 W.Teknologjia e integruar GaN siguron karikim efikas dhe gjeneron më pak nxehtësi.Materiali: Plastik.Permasat:49mm x 32mm x 31 mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #114742

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Karikuesi i murit 35W GaN i Verbatim kombinon një portë USB-C PD 35W dhe një portë USB-A QC 3.0 në një dizajn të shkëlqyeshëm. Ideale për zyrë, shtëpi ose udhëtime për të fuqizuar tabletin, smartfonin, pajisjet e lojërave dhe më shumë.Mbështet karikimin e deri në 2 pajisje në të njëjtën kohë me një fuqi totale maksimale prej 35 W.E pajisur me 1 x USB-C® PD 3.0 deri në 35 W dhe 1 x USB-A QC 3.0 deri në 18 W.Teknologjia e integruar GaN siguron karikim efikas dhe gjeneron më pak nxehtësi.Materiali: Plastik.Permasat:49mm x 32mm x 31 mm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.