;

GameStick 2.4g wifi

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Gamestick vjen per te gjithe te apasjonuarit e video lojerave.Vjen bashke me aksesoret e vet sic jane 2 levat,fishe dhe aparatura qe vendoset ne pc,laptop ose tv.Kjo menyre e te luajturit ju ofron komoditetin e deshiruar dhe eshte teper praktike.
Sasia
Raporto

Kodi: #114737

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Gamestick vjen per te gjithe te apasjonuarit e video lojerave.Vjen bashke me aksesoret e vet sic jane 2 levat,fishe dhe aparatura qe vendoset ne pc,laptop ose tv.Kjo menyre e te luajturit ju ofron komoditetin e deshiruar dhe eshte teper praktike.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.