;

Playstation backbone

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • I krijuar me përpikëri për të qenë komod dhe i lëvizshëm, dizajni ynë kompakt përmban këmbëza analoge ultra të gjera, shkopinj gishtash shumë të saktë dhe butona D-jastëk reagues.E përputhshme me modelet e iPhone që kanë një lidhës Lightning. Përshtatës i përfshirë për përvojë të përmirësuar në iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max, 13 Pro dhe 13 Pro Max.Foleja e kufjeve stereo 3,5 mm me mbështetje për mikrofonin për bisedën në lojë.uaj më gjatë me karikimin kalimtar që ju lejon të luani dhe karikoni njëkohësisht. Përdorni Backbone One tuaj si një kontrollues me tela me një PC ose iPad me veçorinë tonë Play në çdo ekran.
Sasia
Raporto

Kodi: #114736

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

I krijuar me përpikëri për të qenë komod dhe i lëvizshëm, dizajni ynë kompakt përmban këmbëza analoge ultra të gjera, shkopinj gishtash shumë të saktë dhe butona D-jastëk reagues.E përputhshme me modelet e iPhone që kanë një lidhës Lightning. Përshtatës i përfshirë për përvojë të përmirësuar në iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max, 13 Pro dhe 13 Pro Max.Foleja e kufjeve stereo 3,5 mm me mbështetje për mikrofonin për bisedën në lojë.uaj më gjatë me karikimin kalimtar që ju lejon të luani dhe karikoni njëkohësisht. Përdorni Backbone One tuaj si një kontrollues me tela me një PC ose iPad me veçorinë tonë Play në çdo ekran.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.