;

Koke karikuesi Iphone 20W

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Përshtatësi i rrymës Apple 20W USB-C (furnizimi me energji elektrike) ju lejon të karikoni shpejt dhe me efikasitet iPad Air tuaj në shtëpi, në zyrë ose gjatë udhëtimit. Përshtatësi i rrymës është i pajtueshëm me çdo pajisje me USB-C.
Sasia
Raporto

Kodi: #114735

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Përshtatësi i rrymës Apple 20W USB-C (furnizimi me energji elektrike) ju lejon të karikoni shpejt dhe me efikasitet iPad Air tuaj në shtëpi, në zyrë ose gjatë udhëtimit. Përshtatësi i rrymës është i pajtueshëm me çdo pajisje me USB-C.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.