;

Koke karikimi Samsung 20W

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Jepini pajisjeve tuaja mbështetjen e fuqishme të karikimit që meritojnë. Karikuesi në mur për karikim super të shpejtë siguron karikim super të shpejtë deri në 20W për pajisjet e afta. Përdorni karikuesin në mur me një kabllo karikimi zyrtar Samsung të tipit C për rezultate optimale.Karikimi super i shpejtë 20W
Sasia
Raporto

Kodi: #114733

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Jepini pajisjeve tuaja mbështetjen e fuqishme të karikimit që meritojnë. Karikuesi në mur për karikim super të shpejtë siguron karikim super të shpejtë deri në 20W për pajisjet e afta. Përdorni karikuesin në mur me një kabllo karikimi zyrtar Samsung të tipit C për rezultate optimale.Karikimi super i shpejtë 20W

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.