;

Koke karikimi Samsung 25W

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Jepini pajisjeve tuaja mbështetjen e fuqishme të karikimit që meritojnë. Karikuesi në mur për karikim super të shpejtë siguron karikim super të shpejtë deri në 25 W për pajisjet e afta. Përdorni karikuesin në mur me një kabllo karikimi zyrtar Samsung të tipit C për rezultate optimale.Karikimi super i shpejtë 25W i pajtueshëm me Galaxy S10 5G, A80, A70 dhe pajisjet e përputhshme.
Sasia
Raporto

Kodi: #114732

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Jepini pajisjeve tuaja mbështetjen e fuqishme të karikimit që meritojnë. Karikuesi në mur për karikim super të shpejtë siguron karikim super të shpejtë deri në 25 W për pajisjet e afta. Përdorni karikuesin në mur me një kabllo karikimi zyrtar Samsung të tipit C për rezultate optimale.Karikimi super i shpejtë 25W i pajtueshëm me Galaxy S10 5G, A80, A70 dhe pajisjet e përputhshme.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.