;

Aksesore PS5 3n1

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Mbrojtese dhe dekorative per pajisjen e PS5,Pervecse sherben si dekoruese me ngjyra te ndryshme per tu vendosur rreth pajisjes, ajo e mbron ate nga gervishtjet dhe pluhuri.Gjithashtu vjen bashke me 2 grepa ku mund te vendosni kufjet tuaja.
Sasia
Raporto

Kodi: #114730

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbrojtese dhe dekorative per pajisjen e PS5,Pervecse sherben si dekoruese me ngjyra te ndryshme per tu vendosur rreth pajisjes, ajo e mbron ate nga gervishtjet dhe pluhuri.Gjithashtu vjen bashke me 2 grepa ku mund te vendosni kufjet tuaja.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.