;

Makine qethese

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Makine qethese me model XO-CF16,Per prerje profesionale te flokeve tuaj si nje profesjonist i vertete fale teheve te mprehta prej materiali celiku,Bërë nga teh premium prej çeliku inox të ndashëm me dizajn të mprehtë.Makina qethese nuk ben asnje lloj zhurme gjate perdorimit.Kapaciteti i baterisë:2000 mAh mAh.Prerëse flokësh me ekran dixhital LED.Madhësia e produktit:184*44.1*44.4 mm.Fuqia:8 W.Koha e përdorimit përafërsisht. 200 minuta.Koha e karikimit:3 ore.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makine qethese me model XO-CF16,Per prerje profesionale te flokeve tuaj si nje profesjonist i vertete fale teheve te mprehta prej materiali celiku,Bërë nga teh premium prej çeliku inox të ndashëm me dizajn të mprehtë.Makina qethese nuk ben asnje lloj zhurme gjate perdorimit.Kapaciteti i baterisë:2000 mAh mAh.Prerëse flokësh me ekran dixhital LED.Madhësia e produktit:184*44.1*44.4 mm.Fuqia:8 W.Koha e përdorimit përafërsisht. 200 minuta.Koha e karikimit:3 ore.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.