;

Prozhektor emergjence

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Ndriçimi rezervë emergjent me kode: YJ-8817 i cili është i lidhur përgjithmonë me furnizimin me energji elektrike. Ka një bateri të integruar e cila karikohet gjatë funksionimit normal dhe kalon automatikisht në modalitetin rezervë në rast të ndërprerjes së energjisë. Kur furnizimi me energji rikthehet, ai kthehet në funksionimin normal. Ka një fotocelë që e lejon atë të aktivizohet automatikisht kur hapësira errësohet.Bateri e rikarikueshme me kapacitet të lartë për përdorim më të gjatë pa kabllo.Karikohet per 10-12 ore dhe me pas perodret per 5 ore me ndricim te forte dhe per 10 ore me ndricim te lehte.Permban 60 cope LED.
Sasia
Raporto

Kodi: #110218

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ndriçimi rezervë emergjent me kode: YJ-8817 i cili është i lidhur përgjithmonë me furnizimin me energji elektrike. Ka një bateri të integruar e cila karikohet gjatë funksionimit normal dhe kalon automatikisht në modalitetin rezervë në rast të ndërprerjes së energjisë. Kur furnizimi me energji rikthehet, ai kthehet në funksionimin normal. Ka një fotocelë që e lejon atë të aktivizohet automatikisht kur hapësira errësohet.Bateri e rikarikueshme me kapacitet të lartë për përdorim më të gjatë pa kabllo.Karikohet per 10-12 ore dhe me pas perodret per 5 ore me ndricim te forte dhe per 10 ore me ndricim te lehte.Permban 60 cope LED.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.