;

Prozhektor emergjence

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Elektrik dore i rikarikueshëm LED TORCH AST-722 është një llambë e fuqishme LED e krijuar për përdorim në shtëpi, si dhe gjatë ecjes, Ndriçon në mënyrë perfekte hapësirën. Karikohet nga USB,Llamba LED funksionon në modalitetin e ndriçimit mesatar - deri në 6 orë; dritë e lartë - rreth 3 orë.Llojet e ndricimit ndryshojne me ane te nje butoni.
Sasia
Raporto

Kodi: #110217

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Elektrik dore i rikarikueshëm LED TORCH AST-722 është një llambë e fuqishme LED e krijuar për përdorim në shtëpi, si dhe gjatë ecjes, Ndriçon në mënyrë perfekte hapësirën. Karikohet nga USB,Llamba LED funksionon në modalitetin e ndriçimit mesatar - deri në 6 orë; dritë e lartë - rreth 3 orë.Llojet e ndricimit ndryshojne me ane te nje butoni.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.