;

Tostier

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Tostiera per te pergatitur sanduicat dhe krijime te tjera ushqimore.Konsumoni mengjesin ose darken ne vetem pak momente duke ju kursyer kohe.Lahet lehtesisht duke hequr pjesen kryesore dhe ta shperlani me uje ndersa pjeset anesore thjesht mund ti fshini.
Sasia
Raporto

Kodi: #110106

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

Tostiera per te pergatitur sanduicat dhe krijime te tjera ushqimore.Konsumoni mengjesin ose darken ne vetem pak momente duke ju kursyer kohe.Lahet lehtesisht duke hequr pjesen kryesore dhe ta shperlani me uje ndersa pjeset anesore thjesht mund ti fshini.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.