;

Set furcash per Make Up

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Seti i furcave te Make Upit vjen me 7 furca te ndryshme si:furca per syte,per faqet, per konturim te fytyres,Këto furça janë të holla, të buta dhe të dendura, duke e bërë aplikimin shumë më të këndshëm dhe dendësia siguron aplikim shumë më të mirë. Një dhuratë për ata që e duan grimin apo edhe thjesht të mësojnë dhe eksperimentojnë me grimin.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Seti i furcave te Make Upit vjen me 7 furca te ndryshme si:furca per syte,per faqet, per konturim te fytyres,Këto furça janë të holla, të buta dhe të dendura, duke e bërë aplikimin shumë më të këndshëm dhe dendësia siguron aplikim shumë më të mirë. Një dhuratë për ata që e duan grimin apo edhe thjesht të mësojnë dhe eksperimentojnë me grimin.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.