;

Set Multifunksional

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Seti per fytyren dhe floket me kod:LZ-006A,Vjen me 4 pjese te ndryshme ku secila pjese ka perdorim te ndryshem.Koka e pare e setit vjen per perdorimin e pjeses se gjere te fytyres sic eshte faqja dhe tek pjesa e nofulles,koka e dyte sherben per zonen e ndjeshme si rrathet e zinj poshte syve,koka e trete ne forme te lakuar eshte per zonat me pika dhe e katerta krehër për stimulimin e qarkullimit të kokës për të rritur flokë të rinj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Seti per fytyren dhe floket me kod:LZ-006A,Vjen me 4 pjese te ndryshme ku secila pjese ka perdorim te ndryshem.Koka e pare e setit vjen per perdorimin e pjeses se gjere te fytyres sic eshte faqja dhe tek pjesa e nofulles,koka e dyte sherben per zonen e ndjeshme si rrathet e zinj poshte syve,koka e trete ne forme te lakuar eshte per zonat me pika dhe e katerta krehër për stimulimin e qarkullimit të kokës për të rritur flokë të rinj.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.