;

Tharse flokesh

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Tharsja e flokeve ne ngjyre te zeze ,Modeli me kod EF-1668. Transformimi i plotë i flokëve me tharësen e flokëve HTC Professional Qeramike.Mund te perdoret ne sallone parukerie por dhe ne shtepi per perdorim personal.Teknologjia e kesaj tharseje mundeson cilesi te larte dhe leshon nxehtësi jo të dëmshme,floket thahen butësisht për mbrojtje shtesë nga nxehtësia
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tharsja e flokeve ne ngjyre te zeze ,Modeli me kod EF-1668. Transformimi i plotë i flokëve me tharësen e flokëve HTC Professional Qeramike.Mund te perdoret ne sallone parukerie por dhe ne shtepi per perdorim personal.Teknologjia e kesaj tharseje mundeson cilesi te larte dhe leshon nxehtësi jo të dëmshme,floket thahen butësisht për mbrojtje shtesë nga nxehtësia

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.