;

Masazhues fytyre

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Aparatura qe i jep nje pamje tjeter lekures, permison qarkullimin e gjakut gjithashtu ka efektin e lifting, nuk lejon qe te krijohen rrudhat ne menyre qe lekura te jete sa e bute.Perdorimi eshte mjaft i thjeshte dhe rezultatet do te duket shume shpejte.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparatura qe i jep nje pamje tjeter lekures, permison qarkullimin e gjakut gjithashtu ka efektin e lifting, nuk lejon qe te krijohen rrudhat ne menyre qe lekura te jete sa e bute.Perdorimi eshte mjaft i thjeshte dhe rezultatet do te duket shume shpejte.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.