;

Pastrues furcash Make-Upi

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Pastruesi i furcave te Make Upit eshte zgjidhja ideale per ju. Modeli MBC-01.Shume e thjeshte ne perdorim dhe praktike, mjafton qe te vendosni furcen qe doni te pastroni siper dhe duke shtypur butonin ajo do te rretullohet vete duke bere nje pastrim 100% efikas.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pastruesi i furcave te Make Upit eshte zgjidhja ideale per ju. Modeli MBC-01.Shume e thjeshte ne perdorim dhe praktike, mjafton qe te vendosni furcen qe doni te pastroni siper dhe duke shtypur butonin ajo do te rretullohet vete duke bere nje pastrim 100% efikas.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.