;

Epilator

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Makina e heqjes se qimeve me Model:RA-6888, ben te mundur heqjen e qimeve ne menyre te thjeshte dhe jo te dhimbshme.E le lekuren e bute dhe nuk mbetet asnje qime ne lekure.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makina e heqjes se qimeve me Model:RA-6888, ben te mundur heqjen e qimeve ne menyre te thjeshte dhe jo te dhimbshme.E le lekuren e bute dhe nuk mbetet asnje qime ne lekure.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.