;

Termus ushqimesh elektrik

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Termusi elektrik i ushqimeve ju mundeson ngrohjen e ushqimeve ne menyre cilesore pasi ndermjet kapakeve te termusit ka hapesire per te derdhur uje dhe ne momentin kur pajisja ndizet ajo do te nxjere avull. Eshte goxha praktike sepse mund te vendosni disa lloje te ndryshme ushqimesh per ti ngrohur ne te njejten kohe.Fuqia 200W, Kapaciteti 2L
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Termusi elektrik i ushqimeve ju mundeson ngrohjen e ushqimeve ne menyre cilesore pasi ndermjet kapakeve te termusit ka hapesire per te derdhur uje dhe ne momentin kur pajisja ndizet ajo do te nxjere avull. Eshte goxha praktike sepse mund te vendosni disa lloje te ndryshme ushqimesh per ti ngrohur ne te njejten kohe.Fuqia 200W, Kapaciteti 2L

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.