;

Hekur rrobash Raf

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Hekuri i rrobave Raf me model R.1248R vjen ne ngjyre te zeze me vishnje. Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 350 ml.Hekuros ne menyre te persosur rrobat duke eleminuar rrudhat me te veshtira fale bazes qeramike e cila nuk ngjit dhe nuk demton veshjet tuaja.Fuqia 2600W
Sasia
Raporto

Kodi: #110087

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

Kontakt

Shperndaje

Hekuri i rrobave Raf me model R.1248R vjen ne ngjyre te zeze me vishnje. Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 350 ml.Hekuros ne menyre te persosur rrobat duke eleminuar rrudhat me te veshtira fale bazes qeramike e cila nuk ngjit dhe nuk demton veshjet tuaja.Fuqia 2600W

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.