;

Hekur rrobash Raf

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Hekur rrobash Raf, Modeli R.1224 vjen ne nje dizajn elegant ne ngjyre te zeze me portokalli.Hekuros rrobat tuaja ne menyre perfekte pa len asnji rrudhe pasi baza nuk ngjit dhe demton rrobat.Fuqia: 2600W, Tensioni:220
Sasia
Raporto

Kodi: #110086

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

Kontakt

Shperndaje

Hekur rrobash Raf, Modeli R.1224 vjen ne nje dizajn elegant ne ngjyre te zeze me portokalli.Hekuros rrobat tuaja ne menyre perfekte pa len asnji rrudhe pasi baza nuk ngjit dhe demton rrobat.Fuqia: 2600W, Tensioni:220

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.