;

Ibrik elektrik Raf

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ibriku elektrik Raf R.7870 i përshtatshëm dhe praktik me një dizajn elegant minimalist që do t'ju ndihmojë të zieni shpejt ujin për pije të nxehta. Ky model është bërë nga plastika e bardhë me cilësi të lartë. Pjesët plastike të kazanit janë pa BPA, që do të thotë se janë plotësisht të sigurta për përdorim dhe plotësojnë standardet ndërkombëtare të cilësisë.Fuqia 2200W dhe me kapacitet deri ne 2L.E disponushme ne ngjyre te zeze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ibriku elektrik Raf R.7870 i përshtatshëm dhe praktik me një dizajn elegant minimalist që do t'ju ndihmojë të zieni shpejt ujin për pije të nxehta. Ky model është bërë nga plastika e bardhë me cilësi të lartë. Pjesët plastike të kazanit janë pa BPA, që do të thotë se janë plotësisht të sigurta për përdorim dhe plotësojnë standardet ndërkombëtare të cilësisë.Fuqia 2200W dhe me kapacitet deri ne 2L.E disponushme ne ngjyre te zeze.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.