;

Shtrydhese agrumesh SINBOSS

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese agrumesh elektrike Sinboss.Modeli SO-204, per te perfituar lengje te fresketa nga agrumet si portokalli,limoni,qitro etj. Transparent nepermjet te cilit mund te shikoni procesin e pergatitjes se lengut. Pastrohet mjaft thjeshte me uje te rrjedhshem. Fuqia 60W, tensioni 220V, kapaciteti 1200ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #110082

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese agrumesh elektrike Sinboss.Modeli SO-204, per te perfituar lengje te fresketa nga agrumet si portokalli,limoni,qitro etj. Transparent nepermjet te cilit mund te shikoni procesin e pergatitjes se lengut. Pastrohet mjaft thjeshte me uje te rrjedhshem. Fuqia 60W, tensioni 220V, kapaciteti 1200ml.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.