;

Shandan qirinjsh

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Dizajn unik, është e lehtë për ju që ta përshtatni atë me të gjitha mobiljet e shtëpisë.Ideale për darkën nën dritën e qirinjve, dhomën e ndenjes, dekorimin e darkës.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dizajn unik, është e lehtë për ju që ta përshtatni atë me të gjitha mobiljet e shtëpisë.Ideale për darkën nën dritën e qirinjve, dhomën e ndenjes, dekorimin e darkës.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.