;

Shandan qirinjsh

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Dizajn unik, është e lehtë për ju ta përshtatni atë me të gjitha mobiljet e shtëpisë. Bërë nga material hekuri me cilësi të lartë me qëndrueshmëri të mirë, kundër korrozionit dhe kundër ndryshkut, i fortë dhe i qëndrueshëm në përdorim. E shkëlqyeshme për darkën nën dritën e qirinjve, dhomën e ndenjes, dekorimin e darkës së falënderimeve, etj., sillni shtëpinë tuaj me shije më artistike. Ornament perfekt dekorativ për dasma, festë, darkë me qirinj dhe raste të tjera të veçanta. Lehtë për t'u mbajtur dhe e qëndrueshme në përdorim, e lehtë për t'u mbajtur.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dizajn unik, është e lehtë për ju ta përshtatni atë me të gjitha mobiljet e shtëpisë. Bërë nga material hekuri me cilësi të lartë me qëndrueshmëri të mirë, kundër korrozionit dhe kundër ndryshkut, i fortë dhe i qëndrueshëm në përdorim. E shkëlqyeshme për darkën nën dritën e qirinjve, dhomën e ndenjes, dekorimin e darkës së falënderimeve, etj., sillni shtëpinë tuaj me shije më artistike. Ornament perfekt dekorativ për dasma, festë, darkë me qirinj dhe raste të tjera të veçanta. Lehtë për t'u mbajtur dhe e qëndrueshme në përdorim, e lehtë për t'u mbajtur.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.