;

Shandan qirinjsh

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Shandani me pesë koka ne te cilat mund te vendosni qirinj te vegjel. Dekorimi i shtëpisë behet me artizanatme kete shandan i cili ka material metali.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shandani me pesë koka ne te cilat mund te vendosni qirinj te vegjel. Dekorimi i shtëpisë behet me artizanatme kete shandan i cili ka material metali.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.