;

Cakmak Zipo

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Cakmaku Zipo super i vecant, eshte i vogel dhe mund te meret kudo me vete pra eshte teper praktik.Ndjehuni te vecante ne tavoline.
Sasia
Raporto

Kodi: #110017

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Cakmaku Zipo super i vecant, eshte i vogel dhe mund te meret kudo me vete pra eshte teper praktik.Ndjehuni te vecante ne tavoline.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.