;

Prerese Perimesh Multifunksionale

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Prerese perimesh multifunksionale, zgjidhja ideale per cdo amvise shtepie per te prere perimet apo frutat e ndryshme teper lehtesisht e pa mundim ne kube, shkopinj, feta, shufra, te cilat mund ti prisni me trashesi sipas deshires nga 0,1-8 mm.Perbehet prej materiali celiku inoksi dhe materiali plastike cilesore ABS.Dizajn i palosshem me strukture te qendrueshme i cili nuk ze hapesire ne kuzhinen tuaj.Pastrohet teper lehtesisht.Permasat: 37 x 15 x 16cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Prerese perimesh multifunksionale, zgjidhja ideale per cdo amvise shtepie per te prere perimet apo frutat e ndryshme teper lehtesisht e pa mundim ne kube, shkopinj, feta, shufra, te cilat mund ti prisni me trashesi sipas deshires nga 0,1-8 mm.Perbehet prej materiali celiku inoksi dhe materiali plastike cilesore ABS.Dizajn i palosshem me strukture te qendrueshme i cili nuk ze hapesire ne kuzhinen tuaj.Pastrohet teper lehtesisht.Permasat: 37 x 15 x 16cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.