;

Furce Pastrimi 5 Ne 1

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Furce pastrimi 5 ne 1, ideale per pastrimin e kuzhines dhe tualetit ne menyre te perkryer fale 3 aksesoreve efektrive te pastrimit qe vijne ne paketim si: sfugjeri, lutruesi i siperfaqes dhe furca. Karikohet me fishe USB.Funksionon me 4 te tipit AA.Permasat: 20 x 14cm Tensioni: 3V Fuqia: 3W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Furce pastrimi 5 ne 1, ideale per pastrimin e kuzhines dhe tualetit ne menyre te perkryer fale 3 aksesoreve efektrive te pastrimit qe vijne ne paketim si: sfugjeri, lutruesi i siperfaqes dhe furca. Karikohet me fishe USB.Funksionon me 4 te tipit AA.Permasat: 20 x 14cm Tensioni: 3V Fuqia: 3W

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.