;

Robot Pastrimi

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Robot pastrimi me vakum, pajisja me inovative e teknologjise qe do lehtesoje punen e pastrimit ne shtepine tuaj.Mjafton vetem ta ndizni edhe ai do levize vete ne te gjithe hapsiren e ambientit duke larguar pluhurin dhe cdo papasterti, ndryshon automatikisht drejtimin kur takon mure dhe pengesa te ndryshme, i pershtatshem per cdo lloj dyshemeje apo tapete, mermer, pllaka qeramike, parket druri dhe dysheme të tjera të sheshta, duke larguar cdo grimce papastertie si te ngurta ashtu edhe te lengeta. Funksionet: nisje me një buton, fshirje, larje, fshesë me korrent, sterilizim automatik, karikim USB, jetëgjatësi baterie, shmangie automatike e pengesave, kundër rënies, zhurmë e ulët, pa ndërhyrje, apartamente të ulëta, mbulim i lartë.Bateri litiumi e integruar: 3.7V 1200mAh Koha e punës: rreth 90 minuta Koha e karikimit: rreth 180 minuta Zona e pastrimit: 150 ? Permasat: 25 x 25 x 5.5cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Robot pastrimi me vakum, pajisja me inovative e teknologjise qe do lehtesoje punen e pastrimit ne shtepine tuaj.Mjafton vetem ta ndizni edhe ai do levize vete ne te gjithe hapsiren e ambientit duke larguar pluhurin dhe cdo papasterti, ndryshon automatikisht drejtimin kur takon mure dhe pengesa te ndryshme, i pershtatshem per cdo lloj dyshemeje apo tapete, mermer, pllaka qeramike, parket druri dhe dysheme të tjera të sheshta, duke larguar cdo grimce papastertie si te ngurta ashtu edhe te lengeta. Funksionet: nisje me një buton, fshirje, larje, fshesë me korrent, sterilizim automatik, karikim USB, jetëgjatësi baterie, shmangie automatike e pengesave, kundër rënies, zhurmë e ulët, pa ndërhyrje, apartamente të ulëta, mbulim i lartë.Bateri litiumi e integruar: 3.7V 1200mAh Koha e punës: rreth 90 minuta Koha e karikimit: rreth 180 minuta Zona e pastrimit: 150 ? Permasat: 25 x 25 x 5.5cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.