;

Tharese Rrobash Portative

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Tharese rrobash portative, me dizajn elegant me disa kanale per qarkullimin e ajrit per tharje te shpejte te rrobave tuaja.Perfekte per tharjen e rrobave te ndryshme si bluza, xhaketa, kemisha, pantallona, corape, etj gjithashtu dhe sterilizimin e tyre fale drites se llambes UV..Vjen me 4 marshe kohe 1 ore, 2 ore, 3 ore dhje 4 ore per procesin e tharjes te cilin mund ta perzgjidhni sipas madhesise se veshjes.Ngrohje PTC, efikasitet i lartë i shkëmbimit të nxehtësisë, performancë e mirë e temperaturës konstante, kursen energjine pasi mundeson ngrohje dhe tharje te shpejtë.Funksionon vetem me nje buton.Me mbrojtje nga mbinxehja.Dalje inovative e ajrit, dizajn me zhurmë të ulët.Temperature te rregullueshme te ajrit te ngrohte dhe te ftohte.Kapaciteti mbajtës super 5 kg, mund të thajë shumë rroba së bashku te cilat mund ti varni ne vareset plastike qe vijne ne paketim.Furnizimi me energji elektrike i vlerësuar: 220V-50Hz.Fuqia e vlerësuar: 150-350 W Gjatësia e telit: 1.8 m
Sasia
Raporto

Kodi: #109736

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Tharese rrobash portative, me dizajn elegant me disa kanale per qarkullimin e ajrit per tharje te shpejte te rrobave tuaja.Perfekte per tharjen e rrobave te ndryshme si bluza, xhaketa, kemisha, pantallona, corape, etj gjithashtu dhe sterilizimin e tyre fale drites se llambes UV..Vjen me 4 marshe kohe 1 ore, 2 ore, 3 ore dhje 4 ore per procesin e tharjes te cilin mund ta perzgjidhni sipas madhesise se veshjes.Ngrohje PTC, efikasitet i lartë i shkëmbimit të nxehtësisë, performancë e mirë e temperaturës konstante, kursen energjine pasi mundeson ngrohje dhe tharje te shpejtë.Funksionon vetem me nje buton.Me mbrojtje nga mbinxehja.Dalje inovative e ajrit, dizajn me zhurmë të ulët.Temperature te rregullueshme te ajrit te ngrohte dhe te ftohte.Kapaciteti mbajtës super 5 kg, mund të thajë shumë rroba së bashku te cilat mund ti varni ne vareset plastike qe vijne ne paketim.Furnizimi me energji elektrike i vlerësuar: 220V-50Hz.Fuqia e vlerësuar: 150-350 W Gjatësia e telit: 1.8 m

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.