;

Sterilizues Tualeti

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Sterilizues tualeti, pajisja ideale qe ju vjen ne ndihme per pastrimin e tualetit fale dritës ultravjollcë duke vrare rreth 99,9% të mikrobeve dhe baktereve, duke e lënë tualetin tuaj të paster dhe pa mikrobe.Sterilizim automatik dhe inteligjent pa funksionim manual.Funksioni i sterilizimit aktivizohet kur kapaku i tualetit mbyllet dhe çaktivizohet kur hapet kapaku.Dizajn i papërshkueshëm nga uji IPX4 rezistent ndaj lagështirës dhe antibakterial.E pajisur me një unazë silikoni të mbështjellë për të parandaluar shumimin e baktereve.Mënyra e sterilizimit: UV + ozon Shkalla e sterilizimit: >99.9% Niveli i papërshkueshëm nga uji: IP65 Madhësia e produktit: 9x9x3.4cm Tensioni: 5V Kapaciteti i baterisë: 1800 mA
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sterilizues tualeti, pajisja ideale qe ju vjen ne ndihme per pastrimin e tualetit fale dritës ultravjollcë duke vrare rreth 99,9% të mikrobeve dhe baktereve, duke e lënë tualetin tuaj të paster dhe pa mikrobe.Sterilizim automatik dhe inteligjent pa funksionim manual.Funksioni i sterilizimit aktivizohet kur kapaku i tualetit mbyllet dhe çaktivizohet kur hapet kapaku.Dizajn i papërshkueshëm nga uji IPX4 rezistent ndaj lagështirës dhe antibakterial.E pajisur me një unazë silikoni të mbështjellë për të parandaluar shumimin e baktereve.Mënyra e sterilizimit: UV + ozon Shkalla e sterilizimit: >99.9% Niveli i papërshkueshëm nga uji: IP65 Madhësia e produktit: 9x9x3.4cm Tensioni: 5V Kapaciteti i baterisë: 1800 mA

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.