;

Prerese Perimesh Multifunksionale

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Prerese perimesh multifunksionale, zgjidhja ideale per cdo amvise shtepie per grirjen e perimeve, djathrave teper lehtesisht e pamundim fale 3 teheve prerese me forma prej materiali celiku inoksi.Perdoret dhe pastrohet teper lehtesisht.Mjafton te vendosni perimet ne vendin e posacem dhe ne pak kohe do te keni te grire ushqimet tuaja.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Prerese perimesh multifunksionale, zgjidhja ideale per cdo amvise shtepie per grirjen e perimeve, djathrave teper lehtesisht e pamundim fale 3 teheve prerese me forma prej materiali celiku inoksi.Perdoret dhe pastrohet teper lehtesisht.Mjafton te vendosni perimet ne vendin e posacem dhe ne pak kohe do te keni te grire ushqimet tuaja.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.