;

Masazhues Muskujsh

(0 Vleresime)

3,290 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Masazhues muskujsh, i projektuar me 3 marshe të kompresës së nxehtë, 6 marshe masazhi pulsi dhe 12 marshe vibrimi masazhi për zgjedhje.Ndihmon në relaksimin e muskujve dhe lëkurës, i përshtatshëm për qafën, shpinën, krahun dhe pjesë të tjera të trupit tuaj, duke lehtësuar dhimbjen dhe duke ju bërë të ndiheni më rehat.Vjen me një bateri të integruar 1800 mAh dhe një kabllo karikimi Type-C.Permasat: 14.4*4.4*14.9cm Tensioni i karikimit: 5V.Tensioni i baterisë: 7.4 V. Fuqia e vlerësuar: 30 W. Shpejtësia e rrotullimit të motorit: 1800-3200 rpm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Masazhues muskujsh, i projektuar me 3 marshe të kompresës së nxehtë, 6 marshe masazhi pulsi dhe 12 marshe vibrimi masazhi për zgjedhje.Ndihmon në relaksimin e muskujve dhe lëkurës, i përshtatshëm për qafën, shpinën, krahun dhe pjesë të tjera të trupit tuaj, duke lehtësuar dhimbjen dhe duke ju bërë të ndiheni më rehat.Vjen me një bateri të integruar 1800 mAh dhe një kabllo karikimi Type-C.Permasat: 14.4*4.4*14.9cm Tensioni i karikimit: 5V.Tensioni i baterisë: 7.4 V. Fuqia e vlerësuar: 30 W. Shpejtësia e rrotullimit të motorit: 1800-3200 rpm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.