;

Set Per Femije

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set per femije, kaq i vecante dhe i nevojshem vjen me nje biberon per fruta per te vegjlit tuaj i cili vjen me disa topa shumengjyresh ne pjesen e dorezes cka e ben me terheqes dhe nje krruajtese per dhembet e cila ndihmon per te pasur nje periudhe sa me te rehatshme dhe te kendshme per femijet gjate periudhes se daljes se dhembeve.Falë tulit të saj të butë, ajo qetëson qiellzën e fëmijës tuaj dhe nuk e dëmton aspak strukturën e saj.Material higjenik dhe i sigurt per femijen.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set per femije, kaq i vecante dhe i nevojshem vjen me nje biberon per fruta per te vegjlit tuaj i cili vjen me disa topa shumengjyresh ne pjesen e dorezes cka e ben me terheqes dhe nje krruajtese per dhembet e cila ndihmon per te pasur nje periudhe sa me te rehatshme dhe te kendshme per femijet gjate periudhes se daljes se dhembeve.Falë tulit të saj të butë, ajo qetëson qiellzën e fëmijës tuaj dhe nuk e dëmton aspak strukturën e saj.Material higjenik dhe i sigurt per femijen.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.