;

Set Per Kujdesin E Femijes

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set per kujdesin e femijes, vjen me aksesore te ndryshem qe i nevojiten cdo te porsalinduri, perbehen prej materiali teper cilesor plastike pa BPA dhe çelik inoxi, te sigurt per perdorim tek foshnjat tuaja dhe pa arome.Zgjidhja qe i vjen ne ndihme cdo nene te re. Seti permban: furçe flokesh, kreher, gershere thonjsh, termometer, lime thonjsh etj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set per kujdesin e femijes, vjen me aksesore te ndryshem qe i nevojiten cdo te porsalinduri, perbehen prej materiali teper cilesor plastike pa BPA dhe çelik inoxi, te sigurt per perdorim tek foshnjat tuaja dhe pa arome.Zgjidhja qe i vjen ne ndihme cdo nene te re. Seti permban: furçe flokesh, kreher, gershere thonjsh, termometer, lime thonjsh etj.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.