;

Blender Portativ Shake n Take 3

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Blender portativ Shake n Take 3, perfekt per tu marre kudo me vete, per te pergatitur ne pak kohe smoothie te shijshem e te shendetshem, lengje frutash, milkshake apo per te pergatitur shake proteinash.Gjithashtu therrmon akullin ne cast teper lehtesisht fale teheve te mprehta prej celiku inoksi.Vjen me nje gote per te marr kudo me vete lengun tuaj te preferuar ne cdo moment gjate dites.Fuksionon me një motor të fuqishëm dhe kapacitet të lartë.Fuqia: 180 W Kapaciteti: 650ML
Sasia
Raporto

Kodi: #109729

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender portativ Shake n Take 3, perfekt per tu marre kudo me vete, per te pergatitur ne pak kohe smoothie te shijshem e te shendetshem, lengje frutash, milkshake apo per te pergatitur shake proteinash.Gjithashtu therrmon akullin ne cast teper lehtesisht fale teheve te mprehta prej celiku inoksi.Vjen me nje gote per te marr kudo me vete lengun tuaj te preferuar ne cdo moment gjate dites.Fuksionon me një motor të fuqishëm dhe kapacitet të lartë.Fuqia: 180 W Kapaciteti: 650ML

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.