;

Fshese Dore Multifunksionale

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Fshese dore multifunksionale, vjen me nje dizanj praktik dhe elegant, e projektuar per te pastruar gjithcka si pluhurin, grimca te ndryshme ne shtepi, kuzhine, zyre, makine etj duke pastruar dhe zonat qe jane me te veshtira per tu arrire fale thithjes se forte ciklonike te larte.Fuqia: 120W Fuksionon me zhurme te ulet. 3500PA, Filter i pastrueshem.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese dore multifunksionale, vjen me nje dizanj praktik dhe elegant, e projektuar per te pastruar gjithcka si pluhurin, grimca te ndryshme ne shtepi, kuzhine, zyre, makine etj duke pastruar dhe zonat qe jane me te veshtira per tu arrire fale thithjes se forte ciklonike te larte.Fuqia: 120W Fuksionon me zhurme te ulet. 3500PA, Filter i pastrueshem.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.